Єдина Країна!

Послуги електромонтажу і грозозахисту

Співробітники компанії ТОВ «Берег» мають будівельну ліцензію, яка дає дозвіл на виконання різних електромонтажних робіт. У нас є офіційний дозвіл на проведення електромонтажу як у будинках промислових підприємств, так і в приватних володіннях – квартирах, котеджах і т.д.

Етапи проведення монтажу

На першому етапі проводиться монтаж кабельних каналів, кабельних трас. Тут необхідно точно дотримувати всіх норм і стандарти проведення електромонтажних робіт, щоб забезпечити безпека. Підбирається типу кабелю, спосіб його прокладки, спосіб його приховання.

На другому етапі виконується установка інформаційних і електричних розеток. Проводиться монтаж вимикачів, розеток для зручного підключення до мережі всього встаткування. Монтаж виконується в декількох варіантах – у стіну, у кабельний канал, на інформаційну колону.

На третьому етапі монтується електричний щит. Це найбільш важливий елемент електричної мережі, який забезпечує захист усього підключеного встаткування від перевантажень і замикань. Щит може бути виконаний у настінному або напольном варіанті.

Грозозахист

Грозозахист містить у собі установку спеціального устаткування, яке не дозволяє блискавці нанести ушкодження при влученні в будинок. Монтаж системи захисту від блискавки виконають наші співробітники – якісно й недорого.

Які наслідки може мати удар блискавкою в будинок? Руйнування будинку, відмова всього електронного встаткування, ушкодження мереж – це лише деяке, що можна назвати.

Ми виконуємо проектування і монтаж електричних мереж, систем відеоспостереженнясистем пультової охорони, а також систем грозозахиста. Ми раді відповісти на ваші питання по телефону: (044)200-23-03

Партнерство з компанією «Берег» — гарантія успіху й нових можливостей. З питань співробітництва ви можете звертатися по телефону (044)200-23-03.