Єдина Країна!

Фізична охорона

Фізична охорона на Україні -  це захист матеріальних цінностей, приміщень, персон професійними, спеціально навченими співробітниками. Фізична охорона є не обов’язковим, але оптимальним доповненням до технічної (пультовій охороні).

Наша компанія готова надати вам надійну фізичну охорону на вигідних умовах. Об’єкти будь-якого виду будуть перебувати під пильним контролем співробітників, і ви можете не хвилюватися за їхню схоронність.

Співробітники охорони

З вами будуть працювати висококласні професіонали, кожний з яких пройшов спеціальну підготовку. Ми готові надати таку кількість охорони, яка вам буде потрібно – у нас великий штат навчених фахівців з охорони.

При виникненні небезпечної ситуації співробітник миттєво передає інформацію на базу, звідки висилається підкріплення, якщо воно потрібно. Кожний співробітник оснащений якісним устаткуванням для взаємодії, зброєю. Наші групи реагування перебувають на місце в лічені хвилини!

Надавані послуги

Які послуги можуть бути надані нашою компанією? Компанія «Берег» надає широкий комплекс послуг з охорони як окремих територій, так і приватних осіб. Зокрема, послуги охорони можуть знадобитися в наступних випадках:

  1. Для охорони офісів, складів, магазинів
  2. Для охорони котеджів, приватнихбудинків
  3. Для охорони територій розважальних закладів
  4. Для охорони баз відпочинку, громадських місць
  5. Для охорони приватних осіб, супроводу
  6. Для охорони майна будь-якого типу
  7. Для організації пропускного режиму на підприємстві

Варіантів можна запропонувати безліч – якщо вам потрібна фізична охорона, зателефонуйте нам, і ми запропонуємо вам оптимальний варіант співробітництва.

Умови роботи

Охорона може здійснюватися на разовій або постійній основі, у певний годинник або цілодобово. До кожного клієнта ми знаходимо індивідуальний підхід, пропонуючи йому саме те, що потрібно.

В обов’язковому порядку ми містимо договір на надання послуг, надаємо всі необхідні документи корпоративним клієнтам.

Ціна

Добові пости – від 25 грн/година

Денні або нічні пошти – від 30 грн\година

 

Телефонуйте!

(044) 200-23-03

Партнерство з компанією «Берег» — гарантія успіху й нових можливостей. З питань співробітництва ви можете звертатися по телефону (044)200-23-03.