Єдина Країна!

Група швидкого реагування

Група швидкого реагування запобігає крадіжкам у квартирах, офісах, заміських будинках і інших об’єктах. При вступі тривожного сигналу з пульта клієнта, на місце виїжджає група реагування, готова затримати злочинця й захистити майно.

Компанія «Берег» має у своєму штаті стільки груп реагування, стільки, що здатна обслуговувати не тільки своїх клієнтів, але й клієнтів деяких інших охоронних компаній, кількість груп реагування, яких не достатньо.

Наші групи швидкого реагування оснащені новим транспортом, кращим арсеналом технічних засобів, травматичною й пневматичною зброєю, бронежилетами, касками. Часто фахівці приїжджають на місце тоді, коли зловмисник не встигнув зникнути – і в такий спосіб допомагають піймати злочинця.

Захист клієнтів

У випадку, якщо виникла критична ситуація – зробив тривожний сигнал на контрольний пункт, група швидкого реагування перебуває на місце й надає допомогу, що перебувають у приміщенні.

Якщо в будинку перебуває потенційно небезпечний порушник, фахівці групи реагування знешкоджують його й забезпечують захист усім, хто перебуває поруч. При необхідності виявляється перша медична допомога, викликається пожежна машина.

Наші групи реагування нададуть вам допомогу дуже швидко й професійно – ви можете бути впевнені, що ситуація буде дозволена, який би критичної вона не була. У нас чимало нагород та  ліцензій які мають усі співробітники.

Для охоронних фірм ми пропонуємо послуги наших груп реагування – ми готові оперативно виїхати на ваші об’єкти.

Для фірм, які займаються фізичною охороною, ми пропонуємо програму «Перевірки несення служби» нашими групами реагування.

Телефонуйте!

(044)200-23-03

Партнерство з компанією «Берег» — гарантія успіху й нових можливостей. З питань співробітництва ви можете звертатися по телефону (044)200-23-03.