Єдина Країна!

Охоронно пожежна сигналізація

Прагнете захистити ваше майно від пожежі? Ми готові забезпечити ваш спокій – установимо пожежну сигналізацію, яка буде стежити за вашим будинком, офісом, магазином або іншим об’єктом 24 години на добу.

При виникненні загоряння або задимлення на пульт охорони миттєво зробить тривожний сигнал. На місце буде викликана бригада пожежних, які допоможуть урятувати всі або хоча б частина вашого майна. Ми співробітничаємо із приватними кліентами і з корпоративними кліентами.

Чому варто встановити пожежну сигналізацію в будинку?

1. Ви зможете залишати будинок надовго не боячись, що може виникнути пожежа з якої-небудь причини.

2. Ваша квартира буде захищена у випадку, якщо загоряння відбулося не у вас, а в сусідів – як тільки датчик виявить дим, негайно буде викликана пожежна машина.

3. Ви будете захищені від довільних загорянь (наприклад, через коротке замикання), які можуть відбутися коли завгодно й знищити все ваше майно в лічені хвилини.

Власникам офісів ми настійно рекомендуємо встановити пожежну сигналізацію, тому що збитки від пожежі в більшості випадку занадто великі, щоб дозволяти собі заощаджувати на сигналізації. У нас вигідні умови співробітництва для корпоративних клієнтів – подзвоните й довідайтеся умови!

Ми готові зробити монтаж систем виявлення пожежі й пожежогасіння будь-якого виду: газового, водяного, порошкового. Фахівці розроблять ретельний план, по якому буде здійснюватися монтаж усього встаткування.

Ви можете звернутися до нас і одержати безкоштовну консультацію від фахівця з пожежної безпеки.

Телефонуйте!

 (044)200-23-03

Партнерство з компанією «Берег» — гарантія успіху й нових можливостей. З питань співробітництва ви можете звертатися по телефону (044)200-23-03.