Єдина Країна!

Відеоспостереження і контроль доступу

Системи відеоспостереження – це ефективний спосіб захисту території від зловмисників. Цілодобове спостереження й запис дозволить вам бути в курсі всіх подій, які відбулися під час вашої відсутності. Ми виконуємо монтаж і настроювання всього встаткування.

Відеоспостереження для будинку та офісу

Відеоспостереження для будинку зручно тим, що ви можете встановити камери по периметру будинку й знати, якщо хтось проникнув на вашу територію. Запідозривши, що вашому будинку загрожує небезпека, ви можете оперативно вжити заходів, викликавши охорону з пульта.

Пультова охорона – це не обов’язкове, але бажане доповнення до системи відеоспостереження, з її допомогою ви зможете в лічені секунди подати сигнал тривоги на пульт нашої охоронної компанії.

 

Системи контролю доступу – це кращий спосіб обмежити вхід у які-небудь приміщення або будинки, залишивши таку можливість тільки довіреним особам.

Системи контролю доступу застосовуються скрізь, де мова йде про гроші, конфіденційних дані, закритій документацію. Доступ може здійснюватися по персональному ключу або ключі й паролю.

Організація С.К.Д. складається з установки фізичних обладнань і їх програмування. Наші співробітники професійно виконають монтаж усього встаткування на вашій території.

За допомогою системи контролю доступу ви зможете знати, у який час і який співробітник відвідував те або інше приміщення, зможете стежити за часом приходу на роботу кожного зі співробітників.

Організація С.К.Д. складається з установки фізичних пристроїв та іх програмування. Наші співробітники професійно виконають монтаж всього обладнання на вашій території.

За допомогою системи контролю доступу ви зможете знати, в який час і який співробітник відвідував те чи інше приміщення, зможете стежити за часом приходу на роботу кожного із співробітників.

Партнерство з компанією «Берег» — гарантія успіху й нових можливостей. З питань співробітництва ви можете звертатися по телефону (044)200-23-03.